תפריט
שירות לקוחות והזמנה טלפונית : 08-6616809

תקנון

מבוא

הגלישה באתר "אוריון עיצובים" הינה כפופה להסכמתך המוקדמת לתנאי השימוש כפי שיפורטו בהמשך, על כן מומלץ לקרוא את התקנון בעיון לפני השימוש באתר.

 

מידע אישי

במסגרת גלישתך באתר תידרש למסור מידע אישי ונתונים אישיים, כגון: שם, כתובת, פרטי כרטיס אשראי ועוד. נתונים אלו יישמרו במאגר המידע של האתר והם מוגנים ומאובטחים. למעשה נתונייך רלוונטיים אך ורק למטרות רכישה באתר ו/או להיכלל במועדון לקוחות החברה המתיר את הסכמתם בדבר שליחת מייל הודות מבצעים, קופונים, ודוגמאות חדשות.

 

תשלום מאובטח באמצעות האינטרנט

באתר "אוריון עיצובים" קיימת מערכת אבטחה בתקנים המחמירים ביותר. המידע האישי אותו אתם מזינים לאתר מאובטח בטכנולוגית סטנדרט עולמית, המאפשר הצפנתו של המידע העובר בין השרת לדפדפן. כמו כן מאובטח האתר במנגנון סליקה ע"י חברת כרטיסי האשראי.

 

זכויות יוצרים וקניין רוחני

אתרי אוריון :  "אוריון עיצובים מדבקות קיר / אוריון עיצובים שלטי בטיחות הינם בעלי זכויות היוצרים, וקניין הרוחני, באתר ובאתרים הנלווים אליו באופן בלעדי. במסגרת זכויות יוצרים אלו נכללים עיצובו הגרפי של האתר, מבנה האתר, מרכיביו הצורניים, הטקסטים המופיעים בו והקבצים הנכללים בתוכו ו/או מצורפים אליו. חל איסור מוחלט של העתקה הפצה, הצגה, פרסום והעברה של הנתונים הנ"ל.

 

תפעול שוטף של האתר

אתר "אוריון עיצובים" שומר לעצמו את הזכות לערוך שינויים מבניים ומהותיים באתר, לרבות ביטול, הוספה, שינוי ועדכון כל הפונקציות הקימות באתר. ביצוע שינויים ושיפורים לאתר, אשר יגרמו להפרעה בפעילותו השוטפת לא יהוו עילה לתביעה, טענה או דרישה מצד המשתמש. אתר "אוריון עיצובים" ימשיך לעשות את מירב המאמצים לתפעול שוטף ותקין של האתר ולחוויית גלישה מקסימאלית של הגולש.

 

אחריות הגולש

אתר "אוריון עיצובים" הינו אתר המיועד לציבור בכללותו ועל כן התמונות והמידע המובא באתר עומדים לרשות ציבור המשתמשים כמות שהם. כל שימוש הנעשה באתר, על כל מגוון שירותיו, הינו על אחריות המשתמשים בלבד.

התקנון עודכן לאחרונה בתאריך 20.06.11 וניתן לשינוי בכל עת ע"י אוריון עיצובים, על פי שיקול דעתו הבלעדי.

 

 

                                                       גלישה נעימה

                                                     "אוריון עיצובים"

 

2011 כל הזכויות שמורות ל-"אוריון עיצובים" מדבקות קיר מעוצבות - פשוט לעצב את הבית
אוריון עיצובים מדבקות קיר היצול 14 אשקלון ישראל 08-6616809
050-6616809
בניית אתרים ואפליקציות FerNet |  שלטי בטיחות